Барій одержують відновленням його оксиду алюмінієм. Розрахуйте масову частку виходу барію, якщо з

4,59 кг оксиду барію було одержано 3,8 кг цього металу

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимов Марлен.
3BaO+2Al=Al2O3+3Ba обозначим массу бария за х, тогда х =4,59 *137/153=4,11кг это теоретический выход. найдем массовую долю выхода бария 3,8/4,11=0,92=92%