Допоможіть будь ласка. Кальцій оксид сполучений з карбон (4) оксид. Внаслідок чого утворюється

кальцій карбонат. Кількість речовини 5 моль. Які маси вихідних речовин прореагували.

Ответы на вопрос

Отвечает Травников Вова.
М(СаО)=40+16=56   м(СО2)=12+16*2=44

рівняння:
х гр     у гр      5 моль
СаО+СО2=СаСО3
56г     44г        1 моль

пропорція  до СаО
хгр----------------------5моль
56гр---------------------1моль
х=56*5/1=280грам (СаО)
пропорція до СО2

угр---------------------5моль
44гр------------------1 моль
у=44*5/1=220гр СО2