Допишіть продукти реакцій, підберіть коефіціенти й складіть йонні рівняння а) KOH+Al(OH)3 б)

FeCO3+HCl в) Ca(OH)2+HNO3

Ответы на вопрос

Отвечает Мухтаров Бекарыс.
А) KOH + Al(OH)3 = K[Al(OH)4]
K(+) + OH(-) + Al(OH)3 = K(+) + [Al(OH)4](-)
Al(OH)3 + OH(-) = [Al(OH)4](-)
б) FeCO3 + 2HCl = FeCl2 + H2O + CO2↑
FeCO3 + 2H(+) + 2Cl(-) = Fe(2+) + 2Cl(-) + H2O + CO2↑
FeCO3 + 2H(+) = Fe(2+) + H2O + CO2↑
в) Ca(OH)2 + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + 2H2O
Ca(2+) + 2OH(-) + 2H(+) + 2NO3(-) = Ca(2+) + 2NO3(-) + 2H2O
H(+) + OH(-) = H2O