Написать уравнение в молекулярной полной и сокращенной ионных формах 1. между ферум 3 хлорид +

калий гидроксид = 2. натрий карбонат + азотная кислота = написати рівняння в молекулярній повній та скороченій йонних формах 1. між ферум 3 хлорид + калій гідроксид = 2. натрій карбонат + нітратна кислота = ДАЮ 100 БАЛОВ ПОМОГИТЕ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Андрей.
FeCL3 +3KOH = Fe(OH)3 +3KCL
Fe(3+) +3CL(-) +3K(+) +3OH(-) = Fe(OH)3 +3K(+) +3CL(-)
Fe(3+) +3OH(-) = Fe(OH)3
Na2CO3 + 2HNO3 = 2NaNO3 + H2O + CO2
2Na(+) +CO3(2-)  + 2H(+) +2NO3 (-)= 2Na(+) +2NO3(-) + H2O + CO2
CO3(2-)  + 2H(+) = H2O + CO2