Визначити еквівалент, еквівалентну масу та молярну масу еквівалент складних сполук Al2(SO4)3, SO3,

H2S, NaOH. Допоможіть будь-ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Шукало Марианна.
Mr (AI2(SO4)3) =  27 ∙ 2 + 32 ∙3 + (16 ∙4)∙3 = 342

Мr(SO3) = Ar(S)+Ar(O3)

Mr(SO3) = 32 + 3 * 16 = 80

атомная маса Н=1, S=32
М(H2S)=1*2+32=34

Mr(NaOH) = Ar(Na) + Ar(O) + Ar(H);

Mr(NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40.