Обчисліть об’єм кисню що за нормальних умов взаємодіє з воднем об`ємом 3л


Ответы на вопрос

Отвечает Ходырев Кирилл.
V=n*Vm
n(H2)=V/Vm
n=3/22.4=0.13 моль
2H2+O2=2H2O
Пропорция:
0.13/2=х/1
х=0.065 моль
V(O2)=0.065*22.4=1.456 л