Обчисліть об'єм водню (н.у.), що виділиться в рузультаті дії на розчин сульфатної кислоти алюмінієм

масою 2,7 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Новосёлов Данил.
2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2

2.7/54 = x/67.2;

x = 3.36 л