Формула оксидів які взаємодіють з водою. назва оксидів які взаємодіють з водою. назва продуктів

реакції води з оксидами натрію,барію ,калію. Х+3Н2О=2Н3РО4 знайти Х. оксид який НЕ реагує з сульфур (4)оксидом.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.
1)
BaO, K2O, CaO, Na2O, Al2O3, ZnO, FeO
оксид бария, оксид калия, оксид кальция, оксид натрия, оксид алюминия, оксид цинка, оксид железа (||)
2)
Na2O+H2O=2NaOH гидроксид натрия
BaO+H2O=Ba(OH)2 гидроксид бария
K2O+H2O=2KOH гидроксид калия
3)
P2O5+3H2O=2H3PO4