Визначте формулу сульфур оксиду який має відносну молекулярну масу 80, масова частка сульфуру - 40%


Ответы на вопрос

Отвечает Лашкевичева Илона.
N(S) = (40*80)/3200 = 1 ==> 80 - 32 = 48 г/моль.

48/M(O) = n(O);

48/16 = 3.

SO3.