Обчисліть об'єм водню та масу брому що вступлябть в рeакцію якщо утворився гідрогeн бромід масою

40.5грам

Ответы на вопрос

Отвечает Шеин Дмитрий.
H2+Br2=2HBr
n(HBr)=40.5/81=0.5 МОЛЬ
n(Br2)=1 МОЛЬ
m(Br2)=1*160=160 Г
V(H2)=1*22.4 Л