Обчисліть масу (г) магній оксиду кількістю речовин 4.5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Михаил.
Дано:
n (MgO) = 4.5 моль

Найти:
m (MgO) - ?

Решение:

M (MgO) = 24 + 16 = 40 г/моль

m (MgO) = n * M = 4.5 * 40 = 180г

Ответ: m (MgO) = 180г