Обчисліть масу осаду, що утвориться при зливанні розчинів, які містять 1,7г аргентум нітрату та 10г

калій хлориду

Ответы на вопрос

Отвечает Дудко Валерия.
AgNO3 + KCl = KNO3 + AgCl(осадок)

n(AgNO3) = m/M = 1.7/ 170 = 0.01 моль

n(KCl) = m/M = 10/74.5 = 0.13 моль - избыток, расчёт по нитрату серебра,

n(AgCl) = n(AgNO3) = 0.01 моль, m(AgCl) = M*n = 143.5*0.01 = 1.435 г - масса осадка.