у складі гальмової рідини певної марки міститься близько 35% (за масою)гліцеролу,її густина 1,07

г/мл.В один автомобіль заливають приблизно 1,3 л гальмової рідини.Обчисліть масу гліцеролу у цьому об‘ємі рідини

Ответы на вопрос

Отвечает Грицук Митя.
Масса жидкости = V×p
m=1,3×1,07=1,39 г

Массовая доля( w)= масса вещества : масса раствора

Масса вещества= масса раствора × массовая доля

Масса глицерола = 1,39×0,35= 0,695 грамм