Помогите пожалуйста!!! Напишіть рівняння реакцій між попарно взятими речовинами: а) Натрій

гідроксид й алюміній сульфатб) Хром(||) нітрат і калій гідроксидв) калій оксид і водаг)купрум (||) нітрат і калій гідроксидґ) Натрій гідроксид і фосфор(v) оксид.

Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.
A) Al2(SO4)3 + 6NaOH = 2Al(OH)3 + 3Na2SO4
б) 
3KOH + Cr(NO3)3 = 3KNO3 + Cr(OH)3 (с нитратом хрома II - интересно..)
в) K2O +H2O =2KOH
г) 
Сu(NО3)2 +2 КОН =Сu(ОН) 2 +2 КNО3
д) P2O5+6NaOH= 2Na3PO4+3H2O