Визначте об'єм вуглекислого газу ,що виділився при прожарюванні 1 кг технічного магній карбонату с

масовою часткою домішок 16% Срочно нужна помощь

Ответы на вопрос

Отвечает Пшеничный Лёша.
MgCO3-(t)->MgO+CO2

m(MgCO3)=1000г*0,84=840 г
n(CO2)=n(MgCO3)=m/M=840г/84г/моль=10 моль

V(CO2)=n(CO2)*Vm=10моль*22,4л/моль=224 л

Ответ: 224 литра