Обчисліть масу хлору ану що утворювали при взаємодії етапу з 27г. хлору


Ответы на вопрос

Отвечает Коженкова Виолетта.
Рівняння реакції
С2H6 + 2Cl= C2H5Cl + HCl
1. Знаходимо кількість речовини Хлору:
n (Cl)= m(Cl)/M(Cl)=27 г/35,5г/моль=
=0,8
2. Скадаємо пропорцію
0,8 моль-2
х моль-1
n(C2H5Cl) = 0,8 моль/2=0,4 моль
3. Знаходимо масу (C2H5Cl)
m (C2H5Cl)= n(C2H5Cl) × M (C2H5Cl)
M (C2H5Cl)=65 г/моль
m(C2H5Cl)= 65 г/моль × 0,4 г/моль=
=26г