Обчисліть масову частку розчиненої речовини якщо у 250 г розчину міститься 5 г солі


Ответы на вопрос

Отвечает Любимова Даринка.
250 г = 100%
5 г = Х%

200/100 = 5/Х

2 = 5/Х

Х = 2.5%