Який об'єм водню утвориться під час взаємодії 24г оцтової кислоти з натрєм@


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.
2CH3COOH+2Na-->2CH3COONa+H2

n(CH3COOH)=m/M=24г/60г/моль=0,4 моль
Тогда n(H2)=n(CH3COOH)/2=0,2 моль

V(H2)=n*Vm=0,2моль*22,4л/моль=4,48 л