Напишіть повния розв*язок задачі Яку масу води треба долити до 200г розчину з масовою часткою KCL

20%,щоб утворився розчин з масовою часткою KCL 5%

Ответы на вопрос

Отвечает Антоновский Артём.
Масса хлорида калия=200*0,2=40г
масса второго раствора =40*100/5=800г
воды надо долить 800-200=600г