Визначіть процентний вміст Карбону у сплаві заліза, якщо маса зразка 200г, а маса карбону в ньому

7.5г. Як називається цей сплав?

Ответы на вопрос

Отвечает Островская Александра.
W(C)=m(C)/m(спл.)=7,5г/200г=0,0375 (3,75%)

Такой сплав называется доэвтектическим чугуном.