Який об*єм водню виділився (н.у.) при взаємодії 24,8 г заліза, що містить 10% домішок, з надлишком

хлоридної кислоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Асадова Эльвира.
Дано:
m'(Fe)= 24,8 г
ω(дом) = 10% або 0,1
Знайти:
V(H2)-?

m(Fe) = 24,8 г - 24,8 г*0,1 = 22,32 г
n(Fe)=m/M = 22,32 г/56 г/моль = 0,3986 моль
Fe+2HCl = FeCl2 + H2
З хімічної реакції бачимо, що n(H2)=n(Fe) = 0,3986 моль
V(H2)=n*Vm = 0,3986 моль*22,4 л/моль = 8,928 л

Відповідь: 8,928 л

Отвечает Назаров Олег.
Ответ смотри на фотографии