1) Елемент знаходиться у 4 групі періодичної системи.Маса 1л його вищого оксиду за нормальних умов

1.964г. Назвіть елемент.

Ответы на вопрос

Отвечает Алибеков Али.
ЭO2
M (Э) = x, M (ЭO2) = x + 32
n (ЭO2) = V : Vm = 1 : 22,4 = 0,045 моль
M (ЭO2) = m : n = 1,964 : 0,045 = 43,644 г/моль
x + 32 = 43,644
x = 43,644 - 32
x = 11,644 г/моль
x = 12 г/моль
Э - это углерод C.
Ответ: это углерод C