Який об'єм ацетелену можно отримати із 300 г карбіду кальцію, в якому 10% домішок


Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Бодя.
Отбросим 10% примесей ( 30 грамм ) и получим 270 чистого карбида.

CaC2 + 2H2O = Ca(OH)2 + C2H2

270/64 = x/22.4

x = (270*22.4)/64 = 94.5 л