який обєм ацетелену(C2H2, н.у) можно отримати взаємодію води з 1 кг технічного карбіду

кальцію(CaC2) масова частка домішок в якому складає 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Буглов Никита.

Відповідь:

1кг=1000г

w(CaC2)=100%-20%=80%

m(CaC2)=1000*80/100=800г

CaC2+2H2O=Ca(OH)2+C2H2

M(CaC2)=64г/моль

n(CaC2)=800/64=12,5моль

nCaC2:nC2H2=1:1

n(C2H2)=12,5моль

V(C2H2)=12,5*22,4=280л

Пояснення:

Отвечает Костенкова Арина.

Ответ:

280 л

Объяснение:

масса будет 280 литров