Який об*єм ацетилену можна добути з 1 кг технічного карбіду кальцію в якому є 30% домішок

.Допоможіть написати терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Звездина Маша.
Дано
mтехн(CaC2)=1 кг
w(домишок)=30 %
V(C2H2)-?

CaC2 + 2H2O = Ca(OH)2 + C2H2
m(CaC2)=0.7 ×1 = 0.7 кг
количество вещества (CaC2)=0.7/64 = 0.0109375 моль
V(C2H2)=количество вещества × Vm
V(C2H2)= 0.0109375 × 22.4 = 0.245 л .