з технічного карбіду кальцію масою 30 г добуто ацетилен об'ємом 8,4 л (н.у.) . Визначте масову

частку домішок у цьому карбіді кальцію​

Ответы на вопрос

Отвечает Амангалиев Амирхан.

Ответ:

20%

Объяснение:

Реакция по уравнению

СaC2+2H2O=Ca(OH)2+C2H2

n(CaC2)=n(C2H2)

n(C2H2)=8.4/22.4=0,375 моль

m(CaC2)=0.375*64=24 грамм

W(Прим)=(30-24)/30=0,2 - 20 %

Отвечает Мар Алла.

Reply by Kolokokosik

СaC2+2H2O=Ca(OH)2+C2H2

n(CaC2)=n(C2H2)

n(C2H2)=8.4/22.4=0,375 моль

m(CaC2)=0.375*64=24 грамм

W(Прим)=(30-24)/30=0,2 - 20 %

Ответ:20%