Скільки літрів кисню необхідно для спалювання 56г етилену (н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Елизавета.
1.Знайдемо кількість речовини етилену(М(С2Н4)=28 г/моль) n=m/M=56/28=2 моль
2.Рівняння горіння С2Н4 + 3О2 = 2СО2 + 2Н2О
   Співвідношення етилену і кисню по рівнянню = 1:3, значить кількість затраченого кисню на 2 моль етилену буде 2*3=6 моль
3.Знайдемо об'єм кисню V(O2)=n*Vm=6*22.4=134,4 л кисню необхідно.
Отвечает Фазбер Алина.
Дано
m(C2H4) = 56 g
-------------------------
V(O2)-?

C2H4+3O2-->2CO2+2H2O
M(C2H4) = 28 g/mol
n(C2H4) = m/M = 56/28 = 2 mol
n(C2H4) = 3n(O2)
n(O2) = 3*2 = 6 mol
V(O2) = n*Vm = 6*22.4 = 134.4 L
ответ 134.4 л