C6H12O6, розрахувати відносну молекулярну масу. Будьласочка, допоможіть!


Ответы на вопрос

Отвечает Божок Кирилл.

Аг(С₆Н₁₂О₆) = 6Аг(С) + 12Аг(Н) + 6Аг(О) = 6·12+12·1+6·16 = 72+12+96 = 180

Отвечает Смирнова Алёна.
M(C6H12O6) = 180 г/моль