Визначити масу води, яка необхідна для взаємодії з 15,3 г барій оксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Манапова Лиза.
⠀ ⠀ ⠀ 15,3г
H2O + BaO = Ba(OH)2
n=1м⠀ n=1м
M=18г/м M=153г/м
1) n (H2O) = n (BaO) = 15,3/153 = 0,1моль
2) m (H2O) = 0,1*18 = 1,8г

©OAR