Який об'єм за нормальних умов вуглекислого газу вагою 4,4 грама


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Иван.

Дано:

Н.У.

m (CO2) = 4, 4г

V (CO2) - ?


Формули для розв'язку: n = m : M; V = n × Vм

Розв'язання:

M (CO2) = 12 + 2 × 16 = 12 + 32 = 44 (г/моль)

n (CO2) = 4, 4 : 44 = 0, 1 (моль)

Vм = 22, 4

V (CO2) = 0, 1 × 22, 4 = 2, 24 (л)