Обчисліть масову частку калій нітрату в розчині, одержаному 40 г KNO3 у 160 г води H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

w(KNO3)= m(KNO3) : m(розчину) * 100% = 40 г : 200 г * 100% = 20%