Скільки атомів містить залізо 1.12 г


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

N = n*N_{a} => N = \frac{m}{M} * N_{a}

M(Fe) = 56 г/моль

N = 1,12/56 * 6,02*10²³ = 0,02 * 6,02*10²³ = 0,12 * 10²³ = 1,2 * 10²² атомів