Складіть йонно-молекулярні рівняння реакцій ,що відбуваються в розчині між електролітами _HNO3 +

_Ba(OH)2= _AgNO3 + _K3PO4= _CaCO3 + _H2SO4=

Ответы на вопрос

Отвечает Блиновских Настя.

2HNO3 + Ba(OH)2 = Ba(NO3)2 + 2H2O

2H(+) + 2NO3(-) + Ba(+2) + 2OH(-) = Ba(+2) + 2NO3(-) + 2H2O

2H(+) + 2OH(-) = 2H2O


3AgNO3 + K3PO4 = Ag3PO4 +3 KNO3

3Ag(+) + 3NO3(-)+ 3K(+) + PO4(-3) = Ag3PO4 + 3K(+) + 3NO3(-)

3Ag(+) + PO4(-3) = Ag3PO4


CaCO3 + H2SO4 = CaSO4 + CO2 + H2O

CaCO3 + 2H(+) + SO4 (-2) = CaSO4 + CO2 + H2O