ОЧЕНЬ СРОЧНО Яку назву має циклічний вуглеводень відносна густина за повітрям 2,69. Які має

хімічні властивості, рівняння реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Калачак Богдан.

Mr(CxHy) = D(пов)*Mr(пов) = 2,69*29 = 78

Mr(C₆H₆) =12*6+6*1 = 78 -- це бензол

має хімічні властивості, рівняння реакції в фото