Визначити масу води, яка утвориться під час згоряння 11.2 л пентану, якщо вихід продукту становить

96% 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Мисів Міша.

С5Н12 + 8О2 ---> 5СО2 + 6Н2О

n(C5H12) = 11,2/22,4 = 0,5 моль

По уравнению составим пропорцию:

1 ----- 6

0,5 --- х(n(H2O))

x = 0,5 *6=3 = n(H2O) - это теоритическое

Практическое n(H2O) = 0,96 *3= 2,88 моль

m(H2O) = 2,88*18=51,84 г

Ответ: 51,84 г.