Барій масою 2,74 розчинили у воді .яка маса гідроксиду барію утворилася ?


Ответы на вопрос

Отвечает Бутина Милена.

Дано

m(Ba) = 2.74 г

Решение

n(Ba) = m(Ba) / M(Ba) = 2.74 / 137 = 0.02 моль

Ba + 2H2O = Ba(OH)2 + H2

n(Ba(OH)2) = n(Ba) = 0.02 моль

m(Ba(OH)2) = n(Ba(OH)2)M(Ba(OH)2) = 0.02 * (137 + 2 * 16 + 2 * 1) = 0.02 * 171 = 3.42 г

Ответ: 3.42 г