Який об'єм водню (н.у.) виділитися при взаємодії магнію кількістю речовини 2 моль із надлишком

оцтової кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Клименок Арина.

Дано

n(Mg) = 2 моль

Решение

Mg + 2CH3COOH = (CH3COO)2Mg + H2

n(H2) = n(Mg) = 2 моль

V(H2) = n(H2) * Vm = 2 * 22.4 = 44.8 дм3

Ответ: 44.8 дм3