Одновалентний метал масою 9,2г при взаємодії з водою витискає 4,48л газу.Який це метал?


Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Ярослав.
2Me + 2H2O = 2MeOH + H2
n(H2) = 4.48л/22.4л =0.2моль
n(Me) : n(H2) = 2 : 1
n(Me) = 0.2 ×2 = 0.4
M(Me) = 9.2 / 0.4 = 23г/моль (Na)