При спалюванні 8,4 г речовини одержали 26,4 г оксиду карбону (IV) і 10,8 г води. Відносна густина

пари цієї речовини за повітрям - 2,9. Визначити формулу сполуки (С6Н12)

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорина Екатерина.

CxHy+O2=CO2+H2O

M(CxHy)=2,9*29=84

M(H2O)=18

M(CO2)=44

  CxHy                     CO2                       H2O

  8,4/84                 26,4/44                   10,8/18

    0,1                        0,6                            0,6

     1                            6                                6

CxHy+O2= 6CO2+6H2O

C6H12  гексен