обчисліть молярну концентрацію розчину якщо відомо що 0.5л цього розчину містить 20г натрій

гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

M(NaOH)=40г/моль

n1=C1=(NaOH)=20/40=0,5M

V1=0,5л

V2=1л

C2(NaOH)=C1*V1/V2=0,5*1/0,5=1M