До розчину аргентум нітрат додали 55 г натрію хлориду.Яка маса осаду при цьому утвориться?


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Ирина.

AgNO3+NaCl = AgCl + NaNO3


AgCl випадає в осад

М(NaCl) = 58 , 5

M (AgCl) = 143,5


55/58,5 = x/143,5

x= 55*143,5/58,5= 134,9