Будь ласка,допоможіть Який об'єм (у л за н.у.) займають 60,2×10 в 24 степені молекул?


Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Виталий.
N = N/Na (постоянное Авогадро) = 60,2 * 10^24/ 6,02 * 10^23 = 100 (моль)
V = n * Vm = 100 * 22,4 = 2240 дм3 (кубических)