Установіть відповідність між напівсхемою та назвою реакції 1) C2H4+H2= 2) CH3–CHO+[O]= 3)

H–COOH+CH3–OH= 4) CH4+Cl2= A) галогенування Б) естерифікації В) окиснення Г) гідрування Д) гідратація

Ответы на вопрос

Отвечает Волкава Юля.

Установіть відповідність між напівсхемою та назвою реакції

1) C2H4+H2=                      Г) гідрування

2) CH3–CHO+[O]=             В) окиснення

3) H–COOH+CH3–OH=    Б) естерифікації

4) CH4+Cl2=                       A) галогенування

Отвечает Крюкова Анна.

Ответы на вопрос:

1 - Г

2- В

3 - Б

4 - А