Який об'єм вуглекислого газуутворюється під час спалювання 10л пропану​


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Данил.

C3H8 + O2 = CO2 + H2O

Урівнюємо:

2 C3H8 + 4 O2 = CO2 + 6 H2O

С3H8 - 10 л

CO2 - x

За законом Гей-Люссака:

2/10 = 1/х

х = 5