Складіть рівняння реакції повного згоряння пропану. Який об'єм кисню необхідний для спалювання

пропану об' ємом 5,6 л (н. у.)? Який об'єм вуглекислого газу при цьому утвориться? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Никита.

2C3H8 + 7O2 → 6CO2 + 8H2O

5,6 / 2 = X / 7

X = 5,6 × 7 / 2 = 19,6 л — кисень

5,6 / 2 = Y / 6

Y = 5,6 × 6 / 2 = 16,8 л — вуглекислий газ