Обчисліть масу Кальцій карбонату кількість речовини 0,4 моль ​


Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Аня.
M (CaCO3) = n × M = 0,4 × 100 = 40 г

M (CaCO3) = 40 + 12 + 16 × 3 = 100 г/моль

Відповідь: m (CaCO3) = 40 г.