Визначити об*єм водню, що утворився в результаті взаємодії сульфатної кислоти масою 196г із магніем


Ответы на вопрос

Отвечает Маланин Оксана.

H2SO4 + Mg= MgSO4 + H2

VH2=

 \frac{196 \times 2}{98}

= 4 л

Відповідь : 4л