Обчислити масу кальцій оксиду,що вступив у реакцію з водою масою 50г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Диброва Жасмина.
CaO + H2O → Ca(OH)2

X / 56 = 50 / 16

X = 56 × 50 / 16 = 175 г

Відповідь: m (CaO) = 175 г.