Обчисліть об'єм води, необхідної для виготовлення розчину масою 12г із масовою часткою цукру 10%


Ответы на вопрос

Отвечает Бусов Аркадий.

m(цукру) = 12 г*0,1 = 1,2 г

m(H2O) = 12 г - 1,2 г = 10,8 г

V(H2O) = 10.8 г/1 г/мл = 10,8 мл

Відповідь: 10,8 мл