На купрум (2) гідроксид кількістю речовини 0,2 моль подіяли нітратною кислотою. Яка маса і

кількість речовини солі утворилася. Срочно треба ✌️.

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ:

дано

n(Cu(OH)2) = 0.2 mol

+HNO3

------------------------

m(Cu(NO3)2)-?

n(Cu(NO3)2)-?

Cu(OH)2 + 2HNO3-->Cu(NO3)2+2H2O

n(Cu(OH)2) = n(Cu(NO3)2) = 0.2 mol

n(Cu(NO3)2) = 0.2 mol

M(Cu(NO3)2) = 188 g/mol

m(Cu(NO3)2) = n*M = 0.2 * 188 = 37.6 g

ответ 0.2 моль, 37.6 г

Объяснение: